Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA ma przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców, sympatyków portu oraz wielbicieli morskich przygód, na imprezę plenerową, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 27 czerwca o godzinie 10.30 w okolicach nabrzeża WOC I, tuż u wejścia do portu.

1

Wydarzenie uświetniające uroczyste przekazanie Falochronu Zachodniego w ręce władz miasta i lokalnej społeczności, to kolejny krok portu skierowany do Gdańszczan, dla których port i jego unikatowe piękno nie jest obojętne.

CSPI0791

Wszystkich tych, którzy pragną zobaczyć port z innej perspektywy, serdecznie zapraszamy na uroczystość, na której każdy uczestnik znajdzie moc atrakcji, w tym m.in. prezentacje najnowocześniejszego sprzętu Straży Granicznej, służb strażackich i Policji, pokazy profesjonalnego ratownictwa wodnego oraz możliwość zwiedzenia jednostki szkoleniowej S/y Generał Zaruski.

Dla miłośników sportu przygotowano atrakcję specjalną – możliwość wzięcia czynnego udziału w sparingu drużyny futbolu amerykańskiego.

Przy tej okazji nie zapomnieliśmy także o najmłodszych, na których czekać będzie pokaz baniek mydlanych, bajkowe malowanie twarzy oraz liczne konkursy z nagrodami.

Wydarzeniu towarzyszyć będą dźwięki muzyki szantowej granej na żywo.

Wszystkich zainteresowanych, chcących poczuć wyjątkowy klimat wydarzenia, serdecznie zapraszamy na uroczystość (wejście od strony parku w Brzeźnie, mapa poniżej), która potrwa do godziny 13.00.