Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej oraz Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – POLSKIE JACHTY (http://www.polboat.eu/) serdecznie zapraszają na: Yacht Day 2015 – spotkanie przedstawicieli świata nauki i przemysłu jachtowego.

W środę 25 listopada br. na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej odbędzie się Yacht Day 2015 – spotkanie pracowników, doktorantów i studentów PG z projektantami i producentami reprezentującymi największe stocznie jachtowe w Polsce.

YachDay2015_ulotka

Przedsięwzięcie zostało zaplanowane w ramach realizacji porozumienia o współpracy Politechniki Gdańskiej z Polską Izbą Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – Polskie Jachty, dotyczącej odbywania staży, praktyk, badań rozwojowych, zastosowania nowych technologii oraz komercjalizacji wiedzy studentów WOiO PG.

Impreza będzie miała charakter otwartej dyskusji z udziałem największych producentów jachtów w Polsce oraz specjalistów branży. Swoją obecność potwierdzili przedstawiciele m.in. Stoczni Sunreef, Delphia Yachts Kot, Ostróda Yacht, Balt-Yacht, Parker Poland/Model-Art., S.M. Europe Chacewicz Yachten oraz firm Sail Service i Kotniz.

Trzecia już edycja Yacht Day odbędzie się w środę 25 listopada 2015 o godz. 10.00 w Audytorium Sipowicza Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.