Pierwszy w roku akademickim 2016/17 (w ramach Akademii Przemysłów Morskich – APM) wykład i dyskusja odbędzie się w dniu 19. października 2016 r. o godz. 15.15 w sali 409 Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.

Tematem będzie: Jak konkurować z najlepszymi?, a poprowadzi go Mirosław Michałowski, Prezes Zarządu Remontowa Hydraulic Systems Sp. z o. o.

akademia_przemyslow_morskich_19102016_2
Akademia Przemysłów Morskich to comiesięczne unikalne spotkania praktyków biznesu ze studentami wyższych lat studiów oraz pracownikami zainteresowanymi działalnością na rzecz gospodarki morskiej. Wykłady i dyskusje odbywają się od października 2013 r. Projekt realizują Związek Pracodawców Forum Okrętowe oraz Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej. Spotkania są prowadzone przez przedstawicieli biznesu reprezentujących tzw. top management firm związanych z przemysłami morskimi. Dzięki bliskiemu kontaktowi przedstawicieli przemysłu ze studentami w ramach APM wielu studentów i absolwentów znalazło miejsce zatrudnienia, a pracownicy mogli zapoznać się z aktualnymi problemami i trendami rozwoju w gospodarce morskiej.

Serdecznie zapraszamy!

M. H. Ghaemi
Prodziekan ds. Kształcenia
Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa
Politechnika Gdańska

Previous

Pierwsza praca doktorska o katastrofach morskich

Next

Port Gdańsk wraca z Chin z kolejnym listem intencyjnym

Zobacz również