Testy jachtów motorowych i żaglowych w marinie „Delphia”, Marinie Sopot i Marinie Gdynia

W długi majowy weekend w dniach 26-29 maja 2016 Delphia Yachts zorganizowała testy jachtów motorowych i żaglowych dla klientów, polskich i zagranicznych dziennikarzy oraz przedstawicieli stoczni z zagranicy.

Maxi 1200 IMG_1226

W czwartek i piątek w marinie „Delphia” w Gdańsku, Górkach Zachodnich dziennikarze z Polski, Niemiec, Finlandii, Włoch, Rosji i Ukrainy testowali jachty:

  • Maxi 1200 („Jacht Roku w Polsce 2016”),
  • Nautika 1150 Voyage z dwoma silnikami o mocy 225 KM każdy,
  • Nautika 1150 Voyage z 85-ciokonnym silnikiem (dostępna w ofercie czarterowej mariny „Delphia”),
  • Nautika 1100 Soley („Jacht Roku w Japonii 2015”)
  • Nautika 1100 River (wyróżniona w konkursie „Produkt i Usługa Warmii i Mazur”).

W sobotę jednostki były do dyspozycji klientów w Marinie Sopot, w niedzielę testy odbyły się w Marinie Gdynia. Tym samym zaproszeni goście mogli na bieżąco obserwować zmagania zawodników „Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta 2016”, którego partnerem głównym jest stocznia.

Dni Otwarte to doskonała okazja do przetestowania różnych modeli produkowanych w stoczni w Olecku. Nasi goście mogli porównać kilka jednostek i porozmawiać na bieżąco o swoich wrażeniach z przedstawicielami firmy. Mam nadzieję, że spędzili miło czas i w przyszłości skorzystają z zaproszenia na kolejne tego typu wydarzenie– relacjonuje Ewa Kot, Public Relations Manager Delphia Yachts.

Tekst i zdjęcia: Delphia Yachts

 

Previous

Falami pisane 2

Next

Sukces polskich marynarzy

Zobacz również