3 czerwca br. swoje progi otworzył dla wszystkich chętnych, stojący przy nabrzeżu terminalu promowego „Stena Spirit” . Piękna słoneczna pogoda, jak co roku sporo przewidzianych atrakcji, przy których mogli bawić się najmłodsi, ale również młodzi duchem… :) Głównym punktem dnia była prowadzona w różnych miejscach promu sprzedaż letnich wycieczek w atrakcyjnych (znaczy jeden raz w roku), niższych cenach.

Wycieczki organizowane przez Stena Line zawsze cieszą się pełnym obłożeniem. Wiadomo, że stanowią atrakcyjną propozycję spędzenia kilku dni w atmosferze nie tylko zabawy i smacznej strawy, ale z domieszką walorów poznawczych, gdzie całą Skandynawię można przejechać i poznać przy pomocy dokładnie zaplanowanego harmonogramu, ale też fachowej wiedzy przewodników wycieczki te prowadzących.

Dzień dzisiejszy jednak (przynajmniej do godziny 14.00) nie obfitował w masowe odwiedziny – wydaje się, że dzień roboczy nie sprzyja takim imprezom i wielu ludziom trudno wtedy dojechać. Niemniej nieco tańsze plany wakacyjne można do dzisiejszej północy jeszcze realizować – do tego czasu będzie możliwość nabywania w niższych cenach propozycji armatorskich.

Oczywiście, Ci którym udało się przyjechać, mogli dla siebie znaleźć również atrakcyjne propozycje spędzenia tych kilku godzin na statku i pod jego burtą.

CSPI2395

CSPI2533

CSPI2466
Można też w tym dniu spojrzeć na port z nieco wyższej perspektywy…
CSPI2609
… i dojrzeć, że gdzieś tam w oddali, przy Nabrzeżu Francuskim przycumował właśnie statek pasażerski „Hamburg”

Tekst i zdjęcia: Cezary Spigarski

Zajrzyj, jak było w roku poprzednim – kliknij

 

Previous

MSC Maya w DCT

Next

PIRAT ZDOBYŁ DAR MŁODZIEŻY!

Zobacz również