Już drugi rok z rzędu Stena Line proponuje w styczniu promocyjne ceny na przejazdy, kabiny i rejsy turystyczne. Oferta dotyczy całej sieci połączeń w Europie, a w sprzedaży będzie 100 tysięcy biletów. Zniżki sięgają 50%! Wyprzedaż rozpoczęła się 20 stycznia i potrwa do 3 lutego.

– W 2015 roku wyprzedaż promocyjnych biletów przebiegała w zawrotnym tempie, dlatego jeśli chcemy kupić bilety w okazyjnych cenach na wiosnę 2016, to należy szybko podjąć decyzję i rezerwować na stronie www.stenaline.pl – informuje Pedro Canchaya-Kralewski, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży w Stena Line.

Akcja wyprzedaży biletów w Stena Line odbywa się w całej Europie. Wyprzedaż rozpoczęła się 20. stycznia
i potrwa do 3. lutego 2016 roku. Okazyjne ceny będą dotyczyły przejazdów z samochodem, przewozu pasażerów pieszych, kabin w rejsach nocnych a także rejsów turystycznych. Do Szwecji pojedziemy
z samochodem już od 149 zł na linii promowej Gdynia-Karlskrona. Jeszcze taniej przepłyniemy
z niemieckiego Sassnitz, które znajduje się zaledwie 130 km od Świnoujścia. Bilety na prom do szwedzkiego Trelleborga w wyprzedaży możemy okazyjnie nabyć za 69 zł (samochód z kierowcą). Osobom, które wolą wybrać się na zorganizowaną wycieczkę, Stena Line proponuje wyprzedażowe ceny na rejsy turystyczne. W promocji -50% trzydniowy wypad do Szwecji będzie kosztował od 149 zł na osobę. Warto zaplanować wiosenną wycieczkę, bo daty wyjazdów na wyprzedażowe bilety obejmują pół roku – do połowy czerwca!

Dodatkowych informacji przedstawicielom mediów udzielają:

Agnieszka Zembrzycka-Kwiatkowska

rzecznik prasowy Stena Line Polska

agnieszka.zembrzycka@stenaline.com

tel. kom. 508 002 706

tel. 58 660 92 45

 

Agnieszka Nowakowska

KonkretPR

a.nowakowska@konkretpr.pla.nowakows

tel. kom. 507 086 266

tel/fax. 22 628 50 42

Previous

Przeładunki na stabilnym poziomie

Next

Centrum Konserwacji Wraków Statków - w tym roku otwarcie

Zobacz również