W dniach 10-13 marca 2016 w Warszawie odbyły się targi „Wiatr i Woda 2016”. Delphia Yachts zaprezentowała na nich aż 6 jachtów żaglowych i motorowych. Zdobyła 5 nagród i wyróżnień.

Prezentowane jednostki: Maxi 1200, Delphia 16, Nautika 1150 Voyage, Nautika 1300, Nano oraz Aquaner 900.

10 marca miała miejsce premiera najnowszego modelu jachtu motorowego typu Nautika, Nautika 1150 Voyage. Gościem specjalnym wydarzenia był projektant jednostki – Tomasz Rosiński (na zdjęciu poniżej).

Tomasz Rosiński_m

Nautika 1150 Voyage otrzymała nominację do nagrody “Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych” w kategorii jacht motorowy.

Nie było to jedyne wyróżnienie przyznane stoczni z Olecka. Największe uznanie zdobyła Maxi 1200.

Nagrody przyznane podczas targów „Wiatr i Woda 2016” w Warszawie Maxi 1200:

  • „Jacht Roku w Polsce 2016” w kategorii jacht żaglowy powyżej 7,5 m,
  • Nagroda „Najlepszy Jacht Żaglowy” – nagroda „Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych”,
  • „Gwóźdź Targów Wiatr i Woda 2016”;

Ponadto podziękowanie z okazji 10-lecia „Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych” za wyjątkowy wkład w integrację środowiska oraz rozwój i sukcesy krajowej branży jachtowej otrzymał współwłaściciel stoczni Delphia Yachts oraz pomysłodawca i założyciel „Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych”- Wojciech Kot.

Ewa Kot

Public Relations Manager

Zdjęcia: Alex Domański (dzięki uprzejmości organizatora targów)

 

Nautika 1150 Voyage

Nautika 1150 Voyage to pierwszy model z nowej linii jachtów, w których przestrzeń została podzielona na strefę dzienną i nocną. Część dzienną Nautiki 1150 Voyage stanowi pokład dziobowy, mesa otoczona panoramicznym oknem oraz otwarty kokpit z platformą rufową, wyposażony w wygodne kanapy. Mesa i kambuz sąsiadują ze stanowiskiem sternika, dzięki czemu podczas podróży wszyscy mogą przebywać razem niezależnie od tego, czy w danym momencie chcą cieszyć się słońcem, przygotować lub spożywać posiłek, czy też odpoczywać na jednej z kanap. Pod pokładem mieści się strefa odpoczynku, w której można odnaleźć spokój i odosobnienie. Jacht posiada 2 obszerne kabiny oraz dedykowane łazienki z prysznicem.

Zajrzyj tu – kliknij oraz tu – kliknij

 

Maxi 1200

W 2012 roku Delphia Yachts dokonała zakupu szwedzkiej marki Maxi Yachts. Najnowszy model Maxi 1200 to jednostka o długości 38 stóp. Została zaprojektowana przez znanego żeglarza, sternika Pucharu Ameryki, mistrza olimpijskiego i projektanta, Pelle Pettersona. Projektu wnętrza podjął się Tony Castro, a nad jakością wykonania czuwała stocznia. Głównym atutem jest wygoda samodzielnego prowadzenia, bezpieczeństwo, komfort żeglowania oraz osiągi.

Zajrzyj tu – kliknij

Previous

Zourite próbuje stanąć na nogach...

Next

ZMIANY W RADZIE NADZORCZEJ ZARZĄDU MORSKIEGO PORTU GDYNIA S.A. VI KADENCJI

Zobacz również