Centrum Innowacji Akademii Morskiej Sp. z o.o. zaprasza na kolejną edycję profesjonalnych kursów z zakresu energetyki wiatrowej (edycja 2017). CIAM realizuje je we współpracy z duńską firmą Energy and Climate Academy (ECA), która od kilkunastu lat specjalizuje się w dostarczaniu najbardziej aktualnej wiedzy z zakresu energetyki wiatrowej. Dotychczas ECA przeszkoliła ponad 4000 osób.

wind_energy_pexelsKursy prowadzone są przez wysokiej klasy ekspertów, którzy współpracowali/ją z takimi koncernami jak VestasSiemens czy DONG Energy. Szkolenia są mocno skondensowane – czas ich trwania wynosi od dwóch do pięciu dni, są wypełnione informacjami praktycznymi, przykładami aktualnie obowiązujących rozwiązań oraz trendów technologicznych, które w przyszłości przełożą się na konkretne wdrożenia.

Komercyjne kursy, prowadzone w języku angielskim, odbędą się w siedzibie Business Link Szczecin na ul. Zbożowej 4 (budynek Lastadia Office). Szkolenia będą prowadzone w otwartej formule, z udziałem uczestników (dyskusja, ćwiczenia).

PROPOZYCJE KURSÓW:

 1. ENERGETYKA WIATROWA DLA WSZYSTKICH(w tym kadry managerskiej), 3 dni
  Termin: 13-15 marca oraz 9-11 października 2017 r.
 2. ENERGETYKA WIATROWA DLA INŻYNIERÓW, 5 dni
  Termin: 13-17 marca oraz 9-13 października 2017 r.
  3.
  MORSKA ENERGETYKA WIATROWA (offshore), 2 dni
  Termin: 3-4 kwietnia oraz 16-17 października 2017 r.

Więcej informacji, w tym zakres szkoleń, opłaty, warunki na stronie: http://innoam.pl/?page_id=2668 oraz w materiale promocyjnym: Wind Energy Course Brochure 2017.

Weronika Bulicz, Akademia Morska Szczecin

Zdjęcie: materiały prasowe Akademii Morskiej w Szczecinie

Previous

Arktyczne wyzwanie

Next

Poznaj generała Mariusza Zaruskiego

Zobacz również