W dniu 26 września w siedzibie Ambasady RP odbyła się uroczystość przyznania nagród dla najlepszych eksporterów do Francji. Jednym z wyróżnionych była stocznia CRIST S.A.

Konkurs ma na celu wyróżnienie liderów polskiego eksportu do Francji, a także zwrócenie uwagi francuskich środowisk gospodarczych na wysoką jakość i konkurencyjność polskiej oferty.

Nagrodę odbiera Ireneusz Ćwirko, współwłaściciel Stoczni Crist S.A., Prezes Zarządu tej firmy

Cieszymy się, że nasza firma została wyróżniona wśród najlepszych polskich eksporterów. Przyznana nagroda pokazuję naszą ciągle rosnącą pozycje na wymagającym, francuskim rynku stoczniowym – mówi Tomasz Wrzask, PR Manager, CRIST S.A.

Nagrody przyznawane są przez WPHI w Paryżu od 2004 roku. Laureaci nagrody wybierani są w oparciu o analizę wielkości i dynamikę eksportu oraz zaangażowanie inwestycyjne we Francji.

Organizowana w Ambasadzie RP w Paryżu ceremonia wręczenia nagród dla najlepszych polskich eksporterów jest formą docenienia działalności polskich firm na rynku francuskim oraz stanowi okazję bezpośredniej promocji polskich firm w środowisku biznesowym.

Laureatami nagród za 2016 r. zostały następujące firmy:

AMICA S.A. – producent sprzętu AGD;

CRIST S.A. – zakłady stoczniowe;

FAKRO sp. z o.o. – producent okien;

AGRAIMPEX sp. z o.o. – producent produktów rolno-spożywczych;

Laureaci nagrody otrzymali pamiątkowe statuetki z wygrawerowaną dedykacją i dyplom uznania podpisany przez wicepremiera, ministra finansów i rozwoju oraz ministra spraw zagranicznych. Wręczenia nagród dokonał Ambasador RP w Paryżu Tomasz Młynarski oraz Katarzyna Kuza, kierownik WPHI w Paryżu.

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe CRIST S.A.

Previous

Poranne powroty z CoolDown Doublehanded Yachtrace

Next

Zakończenie regat Gdynia CoolDown Doublehanded Yachtrace

Zobacz również