W miniony piątek (02 czerwca br.) podczas Dnia Otwartego Stena Line można było zwiedzić ogromny prom pasażerski Stena Spirit. Tylko tego dnia każdy mógł wejść na mostek kapitański oraz zajrzeć w inne, normalnie niedostępne miejsca. Dodatkowo, na terminalu promowym Stena Line w Gdyni czekało wiele atrakcji dla całej rodziny, a prawdziwą gratką dla miłośników morskich podróży była oferta rejsów w wyjątkowych cenach.

W ramach Dnia Otwartego Stena Line przygotowała dla wszystkich oferty morskich wyjazdów w bardzo konkurencyjnych cenach. Tego dnia można było zakupić Rejsy Wakacyjne statkami Stena Line w cenie już od 49 zł za osobę. Taki rejs to wyjątkowa okazja, aby zabrać najbliższych na morską przygodę, czyli wyjazd z noclegiem i animacjami na statku. Podczas Dnia Otwartego na wszystkich zwiedzających czekali przewodnicy, którzy opowiadali o wartych zobaczenia zakątkach w Szwecji. Malownicza Karlskrona (miasto, do którego dopływają promy Stena Line w Szwecji) a także pobliskie miasto Kalmar i bałtycka wyspa Olandia to niektóre z miejsc, o które turyści pytali się najczęściej.

Dzień Otwarty Stena Line to jedyna w roku okazja do poznania wnętrz statku Stena Spirit. Dorośli podczas zwiedzenia mogli zapoznać się z ofertą rejsów, odpocząć przy filiżance kawy i muzyce na żywo oraz podziwiać z pokładu panoramę Gdyni. Na najmłodszych czekała moc atrakcji, wata cukrowa i mnóstwo baloników! Prawdziwy hitem imprezy, nie licząc samego wielkiego statku, okazał się kolejny „statek” czyli dmuchany plac zabaw – piracki galeon. Liczne animacje dla dzieci oraz muzyka na żywo, połączona z bogatą ofertą restauracji oraz barów przyciągnęły jak co roku kilka tysięcy gości.

Więcej o statku Stena Spirit:

Wielki statek Stena Spirit oferuje nową jakość podróży morskiej. Ten pływający hotel jest jedną z największych jednostek pływających po Bałtyku. Na pokładzie znajdują się kabiny, dyskoteka, bary, restauracje a nawet SPA! Statek może zabrać na pokład 1200 pasażerów i nawet do 600 samochodów osobowych lub ponad 100 ciężarówek. Nazwę ”Stena Spirit” wyłoniono w ogólnopolskim konkursie, na który nadesłano prawie 14 000 propozycji! Matką chrzestną statku została Anna Przybylska, znana aktorka pochodząca z Gdyni.

Agnieszka Zembrzycka

rzecznik prasowy Stena Line Polska

agnieszka.zembrzycka@stenaline.com

tel. kom. 508 002 706

tel. 58 660 92 45

 

Agnieszka Nowakowska

KonkretPR

a.nowakowska@konkretpr.pl

tel. kom. 507 086 266

tel/fax. 22 628 50 42

Previous

50 lat Zespołu Szkół Morskich w Kołobrzegu

Next

XI Regaty o Puchar Mariny Gdańsk nie tylko dla żeglarzy

Zobacz również