W środę 21 marca br. o godz. 15:15 w sali 410 Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej odbędzie się trzecie spotkanie w tym roku w ramach Akademii Przemysłów Morskich pt. „Wprowadzenie do sektora przewozów kontenerowych”. Spotkanie poprowadzi p. Adam Żołnowski, Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych DCT Gdańsk S.A. Deepwater Container Terminal Gdańsk.

* * *

Akademia Przemysłów Morskich to comiesięczne unikalne spotkania praktyków biznesu ze studentami wyższych lat studiów oraz pracownikami zainteresowanymi działalnością na rzecz gospodarki morskiej.

Projekt realizują Związek Pracodawców Forum Okrętowego oraz Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej. Spotkania są prowadzone przez przedstawicieli biznesu, reprezentujących tzw. top management firm związanych z przemysłami morskimi. Dzięki bliskiemu kontaktowi przedstawicieli przemysłu ze studentami w ramach APM wielu studentów i absolwentów znalazło miejsce zatrudnienia, a pracownicy mogli się zapoznać z aktualnymi problemami i trendami rozwoju w gospodarce morskiej.

M. H. Ghaemi
Prodziekan ds. kształcenia, Politechnika Gdańska, Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa

Previous

POWER dla Akademii Morskiej w Szczecinie

Next

Położenie stępki na NB 312 „National Geographic Endurance”

Zobacz również