Zgodnie ze stwierdzeniem – „praktyka czyni mistrza” rozpoczęliśmy cykl spotkań „SHARING OF THE BEST PRACTISE – Wieczorek przy herbatce…”.  Spotkania te mają na celu poszerzanie wiedzy uczestników, jak i stworzenie im możliwości bliższego zetknięcia się z zagadnieniami dotyczącymi aspektów związanych z przemysłem morskim.

14 listopada 2018 r. w jednej z sal Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa PG odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu. Jego tematem były „Negocjacje lub coś w tym stylu”, a zostało poprowadzone przez Jerzego Czuczmana, Prezesa Towarzystwa Okrętowców Polskich KORAB. Uczestnicy mogli zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi negocjacji. Co więcej, sami wcielili się w rolę negocjatorów bazując na rzeczywistych zdarzeniach.

Tekst: Katarzyna Ciesiółka

Zdjęcia: Monika Ogórek

P.S.

Miło mi poinformować o właśnie rozpoczętej współpracy medialnej z Młodzieżowym Forum Okrętowym. Powstała na naszej stronie odrębna zakładka MFO. To tutaj będziemy mogli śledzić wydarzenia zachodzące w obrębie tej organizacji. Zrzeszającej ludzi młodych, studentów, przygotowujących się do rozpoczęcia swojej drogi zawodowej i czyniących wysiłki ku poznaniu przemysłu morskiego, jego okolic, zainteresowanych zdobyciem możliwie największej wiedzy, na bazie m.in. doświadczeń praktyków z tej szczególnie ważnej dla naszego regionu dziedziny gospodarki.

Cezary Spigarski

Previous

Zdarzyło się na morzu...

Next

XV Gala Orłów Pomorskich 2018

Zobacz również