W środę, 10 października 2018 r. miało miejsce uroczyste otwarcie trzeciego etapu modernizacji wejścia do portu wewnętrznego w Gdańsku. W programie uroczystości zaplanowano rejs katamaranem w miejsca realizacji projektu.

Uczestnicy Konferencji w trakcie rejsu w miejsca inwestycji

Po rejsie odbyła się konferencja w Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku. Uroczystość rozpoczął kpt. ż. w. Wiesław Piotrzkowski – Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni, który przywitał Gości oraz przedstawił w formie prezentacji informacje odnośnie Urzędu i aktualnie realizowanych inwestycji. Link do prezentacji: https://prezi.com/view/UpwF6z92x8r36x5bzM3U/

Kpt. ż. w. Wiesław Piotrzkowski, Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni w trakcie wystąpienia

Następnie Pani Anna Stelmaszyk-Świerczyńska – Zastępca Dyrektora Urzędu Morskiego w Gdyni ds. Technicznych, która w projekcie pełni funkcję Pełnomocnika ds. Realizacji Projektu, przedstawiła Gościom szczegóły projektu wraz z dokumentacją zdjęciową.

Anna Stelmaszyk-Świerczyńska, Z-ca Dyrektora Urzędu Morskiego w Gdyni ds. Technicznych w trakcie wystąpienia

Prezentacja w formacie PDF – kliknij

Na koniec uroczystości kpt. ż. w. Wiesław Piotrzkowski podziękował zgromadzonym za udział i zaprosił na część już mniej formalną, a mianowicie rozmowy indywidualne.

Uczestnicy Konferencji w Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku

Tekst: Magdalena Kierzkowska

Zdjęcia: Cezary Spigarski

Rejs był też doskonałą okazją do przyjrzenia się, jakie jednostki aktualnie przy nabrzeżach portowych i stoczniowych cumują :)

Previous

Legenda Morska w Obiektywie 2018. Finał i wernisaż konkursu fotograficznego

Next

Forum Gospodarki Morskiej 2018

Zobacz również