Trwa rekrutacja na studia drugiego stopnia w Akademii Morskiej w Szczecinie. W lutym i marcu zamierzamy zamknąć nabór na kierunki prowadzone w trybach stacjonarnym i niestacjonarnym:

  • do 19 lutego można aplikować na Transport oraz Zarządzanie i inżynierię produkcji;
  • do 28 lutego otwarte są kierunki: Nawigacja (po polsku i po angielsku) oraz Mechanika i budowa maszyn; 
  • do 8 marca czekamy na Geoinformatyków. 

Specjalistyczne studia magisterskie to nie tylko możliwość poszerzenia horyzontów, zdobycie doświadczenia i wiedzy, ale także tytuł naukowy, który otwiera nowe szanse przed absolwentami wyższej uczelni.

Transport pozwoli zdobyć kompetencje pomocne, by rozwijać karierę w branży TSL. Zarządzanie i inżynieria produkcji to wszechstronne, specjalistyczne studia, które pozwalają zrozumieć procesy rządzące branżą produkcyjną w różnych gałęziach gospodarki. Nawigacja i Mechanika i budowa maszyn – to propozycja dla tych, którzy chcą – oprócz dyplomu – zdobyć uprawnienia do pracy również na morzu. Studia magisterskie na kierunkach morskich w trybie niestacjonarnym odbywają się w formie 10-tygodniowego zjazdu. To ukłon w stronę osób pracujących na co dzień w branży, dzięki czemu mogą pogodzić pracę na kontraktach armatorskich ze studiami. Zajęcia z całego roku są skumulowane w 10-tygodniowym cyklu, dzięki czemu pozostały w roku czas student może poświęcić rozwijaniu codziennej praktyki. 

Dużym zainteresowaniem studentów cieszy się Geoinformatyka – to interdyscyplinarna propozycja łącząca geodezję i kartografię z informatyką. Zainteresuje zarówno inżyniera geodetę, by rozwinął umiejętności programowania i przetwarzania danych w swojej dziedzinie, jak i informatyka-programistę, który pozna aspekty dotyczące pomiarów i przetwarzania danych przestrzennych. 

Polecam wiosenne rekrutacje wszystkim tym, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności, tytuł naukowy lub skierować swoją karierę na nowe tory.  

Szczegóły oraz rejestracja: www.rekrutacja.am.szczecin.pl

Tekst i zdjęcie: materiały prasowe AM Szczecin

Previous

Dobry początek roku w portach Szczecin i Świnoujście

Next

Historyczna mapa wojennego przejścia ORP „Orzeł” z Tallina do Rosyth współcześnie odtworzona w pracy inżynierskiej

Zobacz również