Szanowne Koleżanki i Koledzy,

W imieniu Sail Training Association Poland zapraszam na IV Konferencję STAP, która odbędzie się w Gdyni w sobotę i niedzielę 26-27.11.2022. Temat konferencji: „Sail Training w Polsce – patrzymy w przyszłość”.

Konferencja skierowana jest głównie do tych, którzy aktywnie organizują i działają na rzecz polskiego sail treiningu, ale także do tych, którzy chcą w taką działalność dopiero się włączyć. Prelegentów dobrano z pośród osób zaangażowanych w organizowanie różnych form „wychowania poprzez żagle”, a są to miedzy innymi: Tomasz Maracewicz („Dar Młodzieży”), Piotr Kulczycki (3Oceans), Jarosław Goliński („Belfer”), Andrzej Walczak („Empatia Polska”). Przewidujemy też moderowane open forum dotyczące przyszłości sail trainingu w Polsce i roli STAP.

Koszt udziału w Konferencji dla członków STAP, (którzy opłacili składki za 2022) 100 PLN (300 PLN z noclegiem), dla pozostałych uczestników 300 PLN lub 500 PLN (z noclegiem).

W cenie ujęte są: lunch oraz kawa i napoje w trakcie obrad oraz kolacja, nocleg w hotelu, noc 26/27/11 (miejsce w pokoju 2-os.). Jest również możliwość zarezerwowania noclegu 25/26/11 za dodatkowa opłatą.

Uprzejmie proszę o przekazanie informacji o konferencji osobom potencjalnie zainteresowanym tematem, szczególnie niebędącymi członkami STAP-u. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy sail trainingu i z przyjemnością powitamy nowych członków Stowarzyszenia.

Szanowne Koleżanki i Koledzy, ponieważ ostatnia konferencja nie odbyła się z powodu braku zainteresowania uprzejmie prosimy o jak najszybsze mailowe zgłoszenia uczestnictwa na adres pogoria@pogoria.pl tak, żebyśmy mogli niezwłocznie oszacować liczbę uczestników i dokonać niezbędnych rezerwacji oraz przygotowań. Do zobaczenia w Gdyni.

Tekst: Rafał Szymański

Zdjęcia: Cezary Spigarski

Previous

Pierwsza Dama Oceanów uczczona w Alei Żeglarstwa Polskiego

Next

Spotkanie z Profesorem Piotrem Dominiakiem

Zobacz również