Polferries zawarło nowe partnerstwo z ADAC Fähren, wiodącym dostawcą połączeń promowych w Europie. Współpraca ta stanowi znaczący krok dla obu firm i ma na celu zaoferowanie ich klientom rozszerzonej gamy wysokiej jakości usług promowych.

Jako jeden z najbardziej uznanych dostawców usług promowych w regionie Morza Bałtyckiego, Polferries wnosi wieloletnie doświadczenie i ważną sieć połączeń promowych. Dzięki partnerstwu z ADAC Fähren, Polferries jeszcze bardziej zdywersyfikuje swoją ofertę i zapewni podróżnym dodatkowe opcje przepraw promowych.

ADAC Fähren obsługuje rozległą sieć połączeń promowych w całej Europie. Podróżni mogą obecnie zarezerwować ponad 550 połączeń z 26 przewoźnikami promowymi do 22 miejsc docelowych w całej Europie. ADAC Fähren wspólnie z Polferries przygotował specjalne oferty dla ponad 22 milionów członków ADAC i aktywował je do rezerwacji za pośrednictwem innowacyjnego portalu promowego. Rozpoczęta współpraca pozwala również dotrzeć do klientów B2C ponad 12 000 biur podróży z dostępem do platformy rezerwacji promów ADAC.

Współpraca obu firm ADAC Fähren i Polferries ma na celu m.in. wzmocnienie marek ADAC Fähren i Polferries w Europie, szczególnie w regionie D-A-CH, rozwój potencjału w obszarze turystycznych przepraw promowych na Morzu Bałtyckim oraz nawiązanie współpracy handlowej w obszarze transportu towarowego. Polferries i ADAC Fähren zapewniają swoim klientom najwyższej klasy usługi promowe i wypatrują dalszego zacieśniania współpracy.

Michał Arciszewski, Rzecznik Prasowy

Previous

Dzień Otwarty Uniwersytetu Morskiego w Gdyni

Next

Wystartowały 2. Edukacyjne Targi Kariery EDU OFFSHORE WIND 2024!

Zobacz również