W środę 28 września odbyło się spotkanie podsumowujące organizację XII. Bałtyckiego Maratonu Brzegiem Morza, VII Bałtyckiego Półmaratonu Brzegiem Morza, XI Bałtyckiego Biegu Dzieci, Biegu 3 Mile Morskie oraz XI Bałtyckich Regat o Puchar Dyrektora Urzędu Morskiego w Gdyni. Odbyło się w Hotelu Dom Zdrojowy w Jastarni. Spotkali się partnerzy, sponsorzy, wolontariusze i organizatorzy wydarzeń, które odbyły się 27 sierpnia w Jastarni.

W radosnej atmosferze, Burmistrz Miasta Jastarnia – Tyberiusz Narkowicz wraz z Prezesem Ligi Morskiej i Rzecznej – Andrzejem Królikowskim oraz reprezentującą Dyrektora Urzędu Morskiego w Gdyni Anną Białkowską wręczali zebranym podziękowania oraz pamiątkowe medale. Przy przepysznym poczęstunku przygotowanym przez Dom Zdrojowy, w miłej atmosferze wymieniano świeże jeszcze wspomnienia i pomysły na przyszły rok.

Organizatorami wydarzeń, które odbyły się 27 sierpnia 2022 r. byli: Urząd Morski w Gdyni, Miasto Jastarnia, Liga Morska i Rzeczna.

Partnerzy: Związek Miast i Gmin Morskich, Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Jastarni, Miasto Władysławowo, MOSG, Zespół Szkół Policealnych we Władysławowie, WOPR, The North Event, KONSAL sp. z o.o., OSiR Władysławowo.

Sponsorzy: Hotel Bryza Resort&Spa, Hotel Dom Zdrojowy Resort&SPA, Chipolbrok Chińsko Polskie Towarzystwo Okrętowe S.A., COMAL Sp. z o.o., DCT Gdańsk S.A., PRS S.A., Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A., Liberty Investments, Liberty Motors, Yamaha Motor Polska.

Wolontariusze: Szkoła Podstawowa w Jastarni oraz UKS Delfin Jastarnia.

Tekst: materiały prasowe Urząd Morski w Gdyni

Zdjęcia: Cezary Spigarski

(Jak biegali – zajrzyj tu -kliknij)

Previous

Jubileuszowa Gala 100-lecia Portu Gdynia

Next

Poznaliśmy zwycięzcę 71. Błękitnej Wstęgi Zatoki Gdańskiej

Zobacz również