10 grudnia w siedzibie Ambasady RP w Paryżu, odbyła się uroczystość przyznania nagród dla najlepszych eksporterów do Francji. Jednym z wyróżnionych była stocznia CRIST S.A.

Konkurs ma na celu wyróżnienie liderów polskiego eksportu do Francji, a także zwrócenie uwagi francuskich środowisk gospodarczych na wysoką jakość i konkurencyjność polskiej oferty.

Cieszymy się, że nasza firma została wyróżniona wśród najlepszych polskich eksporterów. Przyznana nagroda pokazuje naszą pozycję na wymagającym, francuskim rynku stoczniowym – mówi Tomasz Wrzask, PR Manager, CRIST S.A.

W 2017 r. ze stoczni CRIST na rynek francuski trafiły m.in. innowacyjny dok Marco Polo, wykorzystywany do budowy nowoczesnego osiedla, które zwiększy powierzchnię Księstwa Monako, oraz moduły pływające do największych statków pasażerskich świata.

Nagrody przyznano z inicjatywy Ambasady RP we Francji. Otrzymały je przedsiębiorstwa, które osiągnęły największą wartość eksportu na francuski rynek w 2017 r. w ramach konkursu odbywającego się pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Współorganizatorem wydarzenia było Biuro Handlowe PAIH w Paryżu.

Wśród wyróżnionych oprócz CRIST S.A,. znalazły się 3 inne firmy:

– KGHM Polska Miedź S.A – jeden z czołowych producentów miedzi i srebra rafinowanego na świecie

Fabryka Mebli „FORTE” S.A. – przedsiębiorstwo meblarskie, którego początki sięgają 1992 r.

Oknoplast Sp. Z o.o. – od 1994 r. polski lider w branży okien PCV.

W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele administracji, biznesu oraz media.

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe CRIST S.A.

Previous

"KIM JEST INŻYNIER I CO ROBI - PRAKTYCZNE PODEJŚCIE DO ROZWIĄZANIA PROBLEMÓW"

Next

Przywróćmy polską banderę a staniemy się europejskim centrum zarządzania statkami

Zobacz również